Anna Bartyska

Anna Bartyska

Jestem absolwentką Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, w specjalności Żywienie człowieka i dietetyka.

Na co dzień układam i bilansuje diety redukcyjne oraz alternatywne np. wegetariańskie, wegańskie, ale także w różnych jednostkach chorobowych m.in.: w niedoczynności i stanach zapalnych tarczycy, insulinooporności oraz cukrzycy.

Bardzo lubię pracę z dziećmi oraz młodzieżą, z którymi szybko nawiązuję serdeczny kontakt.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych o szerokiej tematyce. Mogę pochwalić się m.in. dyplomami z zakresu komponowania diety wegańskiej, aktualnego podejścia do leczenia chorób z autoagresji oraz diagnostyki laboratoryjnej w gabinecie dietetyka.

W mojej pracy najbardziej cieszy mnie kontakt z drugim człowiekiem. Codziennie poznaję niesamowitych ludzi, z których każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Praca, która daje wymierne efekty daje mi największą satysfakcję.

A prywatnie… kocham truskawki i czekam na nie cały rok. Swój wolny czas spędzam bardzo aktywnie – biegam, pływam, jeżdżę na rowerze. Każdą wolną chwilę staram się poświęcać rodzinie i swoim najbliższym.

Dyplomy